Uwaga!

Strona korzysta z plików cookies. Używamy ich w celu poprawy jakości świadczonych przez nas usług. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Czynna ochrona zagrożonych gatunków i siedlisk na obszarze Natura 2000 „Ostoja Wigierska” - LIFE11 NAT/PL/431

Archiwum

Ostatnie warsztaty dla nauczycieli realizowane w ramach projektu LIFE.


2017-10-28 - odbyły się ostatnie warsztaty realizowane w ramach projektu LIFE. Warsztaty skierowane były do nauczycieli, a ich tematem było „Wykorzystanie technik graficznego myślenia i notowania w edukacji przedmiotów przyrodniczych\". W warsztatach wzięła udział 27 osób zajmujących się edukacją przyrodniczą, w tym grupa nauczycieli przedmiotów przyrodniczych i pokrewnych. Warsztaty składały się z części stacjonarnej, podczas której uczestnicy poznawali ideę myślenia wizualnego oraz sposoby zapisywania i porządkowania informacji w formie g... więcej »

Warsztaty „Dary Natury” dla społeczności lokalnej


2017-08-21 - odbyły się warsztaty dla społeczności lokalnej. W warsztatach wzięła udział 33-osobowa grupa osób, głównie mieszkańców obszaru Parku, jego otuliny i najbliższych okolic. Warsztaty zorganizowano pod hasłem „Dary Natury”, a ich celem było pokazanie możliwości wykorzystania roślin dzikorosnących w gospodarstwie domowym oraz wskazanie potencjału botanicznego regionu, w którym zamieszkują osoby uczestniczące w warsztatach. Warsztat zorganizowano na terenie Suwalskiego Parku Krajobrazowego, florystycznie bardzo zbliżonego do \"... więcej »

2017-09-25-27 - odbyła się w Gawrych Rudzie konferencja naukowa pt. Czynna ochrona zagrożonych gatunków i siedlisk na obszarze Natura 2000 „Ostoja Wigierska”


2017-09-25-27 - odbyła się w Gawrych Rudzie konferencja naukowa pt. Czynna ochrona zagrożonych gatunków i siedlisk na obszarze Natura 2000 „Ostoja Wigierska” – doświadczenia i perspektywy. Uczestniczyło w niej 90 przedstawicieli z kilkudziesięciu instytucji, w tym z 11 parków narodowych i 7 parków krajobrazowych. Konferencję otworzył dyrektor Wigierskiego Parku Narodowego - Jarosław Borejszo, witając przybyłych gości i życząc im ciekawej i owocnych obrad. W pierwszym dniu, w przedpołudniowej sesji referatowej, której przewodnicz... więcej »
1 2 3 4